سفر هیئتی از شرکت به نمایشگاه صنعت گوشت ایفا در آلمان

در سال 2019 هیئتی از شرکت احداث صنعت کشتارگاهی به نمایشگاه صنعت گوشت IFFA در فرانکفورت آلمان سفر و از نزدیک در جریان آخرین پیشرفت های دنیا در زمینه تجهیزات کشتارگاهی و بسته بندی قرار گرفتند. در حاشیه ی این نمایشگاه نیز با مدیران شرکت های برتر دنیا از جمله مدیر عامل شرکت KENTMASTER آمریکا، جناب آقای کروبیان گفتگو کردند.

IFFA، مهمترین نمایشگاه بین المللی در صنعت گوشت میباشد که در شهر فرانکفورت آلمان برگزار میشود. تولیدکنندگان مهم و اصلی از آلمان و کشورهای دیگر، فناوری های نوآورانه خود و راهکارهای گوناگون در همه مقاطع تولید گوشت (کشتار، پردازش، بسته بندی و فروش) ارائه میدهند.

مدارک لازم برای شرکت در نمایشگاه:
  • گذر نامه متقاضی با 7 ماه اعتبار
  • مدارک شغلی مرتبط و معتبر
  • شناسنامه متقاضی و همسر
  • مدارک مالی و ملکی معتبر

 

موضوعات نمایشگاه:

تکنولوژی کشتار، تجهیزات جداسازی و پردازش، ماشین آلات پردازش و کشتار، ابزار کباب کردن، سرخ کردن (بصورت شناور) و پختن، سیستم های جوشاندن و دودی کردن، تجهیزات انجماد سازی، اتوماسیون، بارگیری و بسته بندی، سیستمهای ذخیره و انتقال، ایمنی و کیفیت موادغذایی، مهندسی کنترل فرآیند، راهکارهای فناوری اطلاعات، تجهیزات نظافتی، بهداشت عملیاتی و ایمنی در کار، مدیریت انرژی، ادویه جات و افزودنیهای گوشت، تولید سوسیس، فروش ( همه ابزارهای لازم برای قصابی ها)، امکانات آب، هوای فشرده و گاز

برای نمایش در اندازه بزرگتر روی تصاویر کلیک کنید!

ویدئوهای این بازدید را نیز می توانید در زیر ملاحضه فرمایید!

.
.
.
.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *